Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2024 > Tisková zpráva z jednání rady města ze dne 18. března 2024

Tisková zpráva z jednání rady města ze dne 18. března 2024

4. 4. 2024 |

Vážení spoluobčané,

Rada města Holic na jednání 18. března 2024 doporučila zastupitelstvu města schválit přijetí dotace na fotovoltaické elektrárny pro mateřské školy a městský úřad, a odsouhlasit otevření pobočky Základní školy TALENT Bylany s. r. o. v Holicích. Rada města Holic schválila uzavření smlouvy na výstavbu lávky přes Ředický potok s firmou Cavator s. r. o. Členové rady města diskutovali i o situaci ohledně budovy bývalé Komerční banky, provozním řádu městského stadionu a o vybudování nové tréninkové plochy s umělým povrchem na městském stadionu.