Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2024 > Tisková zpráva z jednání rady města ze dne 3. dubna 2024

Tisková zpráva z jednání rady města ze dne 3. dubna 2024

16. 4. 2024 |

Vážení spoluobčané,

Rada města Holic na jednání 3. dubna 2024 na základě výsledků konkursních řízení jmenovala nové ředitele/ředitelky Domu dětí a mládeže Holice, Školní jídelny Holice, ZŠ Holice – Holubova, ZUŠ Karla Malicha a ZŠ Holice – Komenského. Členové rady města diskutovali o návrzích městského architekta a o ceníku půjčovného za vybavení pro pořádání akcí. Rada města Holic vzala na vědomí zprávu o činnosti stavebního úřadu a odboru životního prostředí za rok 2023 a schválila uzavření smlouvy o dílo s dodavatelem Schejbal-sport s. r. o. na opravu lesního hřiště v místní části Kamenec.