Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2023 > Společně proti hladu a plýtvání

Společně proti hladu a plýtvání

31. 8. 2023 |

Vážení spoluobčané,

město Holice podepsalo smlouvu o spolupráci s Potravinovou bankou Pardubice, která je součástí České federace potravinových bank a jejím cílem je boj proti plýtvání a hladu. Potravinová banka Pardubice dováží do Holic potraviny pro potřebné občany jednou týdně. Projekt výdejny je určen na pomoc zejména pro seniory, rodiny v krizi, rodiče samoživitele, pěstounské rodiny, hendikepované občany či lidi bez domova. O tom, kdo má nárok čerpat potravinovou pomoc rozhodují sociální pracovníci města Holic. Pokud jste potřební, anebo víte o někom, komu by potravinová pomoc pomohla, obraťte se na sociální pracovníky sociálního odboru města Holic, kteří vám rádi pomohou.

Více informací naleznete na www.potravinovabankapardubice.cz nebo na facebookovém profilu Potravinová banka – Pardubice.

Ing. Jana Řezaninová, sociální odbor města Holic