Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2023 > Zrušení územního pracoviště Finanční správy v Holicích

Zrušení územního pracoviště Finanční správy v Holicích

11. 4. 2023 |

Vážení občané,

Dovolujeme si vás informovat, že na základě rozhodnutí Ministerstva financí České republiky a Generálního finančního ředitelství bude v Holicích od 1. července 2023 zrušeno územní pracoviště Finanční správy. Z jednání s panem ředitelem Finančního úřadu pro Pardubický kraj, Ing. Ondřejem Vašátkem, vyplynulo, že v obdobích, kdy daňové subjekty podávají největší počet daňových přiznání bude v Holicích otevřena kancelář finančního úřadu v měsíci v lednu 5 dnů, v únoru 4 dny a v březnu 10 dní. Dále bylo dohodnuto zřízení sběrného boxu pro možnost podání daňových přiznání v budově městského úřadu.

Více informací naleznete v tiskové zprávě na webových stránkách Ministerstva financí ČR<<.